Trening biofeedback


BIOFEEDBACK

Trening intelektualny

Trening pamięci

Trening koncentracji uwagi

DLA DZIECI | DLA DOROSŁYCH | DLA BIZNESU


To sposób na naukę.

Nauczymy się uczyć poprzez trening intelektualny. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w trenowaniu umysłu!

Pomagamy w rozwoju technik uczenia się, a zatem: wzmacniamy pamięć! Twoje dziecko opanuje umiejętność zapamiętywania potrzebnych mu informacji dzięki ćwiczeniom umysłu.

Znacie “kucie na pamięć” z doświadczenia – to, a nie efektywna nauka, może zabijać motywację do nauki – my pomożemy usprawnić pracę mózgu, tak by nauka była wydajniejsza.Poprawimy koncentrację!

Nauczymy Twoje dziecko pracować z pełną koncentracją i uwagą. Pracujemy w systemie treningu umysłu, który motywuje do koncentracji i uczy wydłużenia skupienia! Motywacja jako siła sprawcza! Pomożemy odzyskać obniżona motywację do nauki, nasze treningi zawierają niezbędny system motywacyjny!

 

Jak pracujemy?

Trenujemy indywidualnie.

Jeden na jeden, w przyjaznym środowisku u nas w gabinecie – tak przebiegają treningi w systemie Biofeedback! Treningi jako że są indywidualne i przyjemne, stwarzają najlepszy sposób współpracy gwarantujący, iż osoba trenująca nie rozprasza się zbędnymi bodźcami.

Uczeń jest dla nas nr 1! Niezależnie od wieku: pracujemy zarówno z dziećmi i dorosłymi oraz ze sportowcami.

Jako trenerzy dopasowujemy metodykę pracy w oparciu o test QEEG, które bada aktywność pracy mózgu. Jest to narzędzie, które pomoże określić mocniejsze i słabsze strony funkcjonowania umysłu, a my dzięki temu stworzymy spersonalizowany protokół treningowy. Wiemy jak pracować i zapewniamy dzięki temu zoptymalizowane podejście praktyczne.
Pracujemy z każdym, kto chciałby poprawić swoją motywację, pamięć, myślenie, pobudzić kreatywność i ogólnie zwiększyć wydajność swojego umysłu.

W zdrowym ciele – zdrowy duch.

Biofeedback jest jak fitness umysłu – dla dzieci i dla dorosłych.
Ludzki umysł jest niezwykły, jest plastyczny i może nauczyć się naprawdę wielu rzeczy, a żeby się nauczyć to właśnie wszystko zależy od pamięci, która jest jedną z podstawowych funkcji naszego umysłu. Dlatego należy trenować umysł, tak samo jak trenujemy nasze ciało na siłowni.

Testy aktywności pracy umysłu QEEG oraz treningi Biofeedback wykonujemy na certyfikowanej aparaturze medycznej Elmiko Medical EEG DigiTrack

 

Więcej informacji o treningu umysłu

 

Umów konsultację terapeuty tel. 500 436 500


 

Oceń wpis
[Ocen: 17 Average: 5]